Pre vás je všetko čierne.
Čakal som nejaký názor, čo robiť namiesto terajších opatrení a kde nič, tu nič.
Prepočítajte si prosím vek toho auta. 2021-1947=74
Od amerických vojakov to asi chytili slovenské devy :-)
Ale malo by to platiť aj opačne, aby to bolo genderovo vyvážené.
Ešte že jej manžel dovoliť trénovať lyžiarov.
Mne tam chýbala možnosť prihlásiť sa k mojej viere:
Ja som sa tiež zatiaľ všade dostal bez testu, pretože som nenatrafil na žiadnu kontrolu.
Policajti kľudne. Ako ten, čo sa chválil, že urobil Wassermanovu skúšku.
A kto sa sčíta, ale takmer nič nevyplní? Ten formulár sa totiž dá odoslať aj takmer prázdny.
Ako minule, aj teraz som skúsil vyplniť len minimum otázok a zistil som, že takmer pri každej je možnosť "pokračovať bez odpovede" a tak sa dá celý formulár aj úspešne odoslať.
Potom som sa skúsil znova prihlásiť a vypĺňať poctivejšie (všetko okrem čísla domu môjho zamestnávateľa, ktoré si nepamätám). Opäť som formulár úspešne odoslal.
Tak neviem, či sa berú posledné odpovede, alebo budem sčítaný dvakrát :-)
Možno skúsim ešte raz.
Každý tovar má takú cenu, na akej sa dohodne predávajúci s kupujúcim.
To vyplýva z potreby peňazí.
Každá strana má svoj kus pravdy. Nemecko sa chce brániť zaneseniu nákazy, tak nech zabezpečí Ag testovanie priamo na hraniciach. Snáď by to nebolo také drastické zdržanie.
Iste, na schengen už môžeme zabudnúť.
Ale veď všetky tie prikrývky na ústa a nos ľudia nosia len preto, aby ich ostatní neukameňovali. Na druhej strane keď ich už majú (akokoľvek zle použité, a teda nefunkčné), myslia si, že sú dokonale chránení a nič ďalšie netreba. Vidieť to na tom, ako sa na seba tlačia pri pokladniciach v supermarketoch, aj keď sú tam vyznačené rozostupy. Možno si myslia, že keď sa budú tlačiť, tak budú rýchlejšie vybavení.
Teraz, keď si svoj príspevok čítam pred odoslaním, vidím, že som nesprávne použil sloveso "myslia".
Odporúčame