A čo potom s tým sklom?
A čo potom s tým sklom?
Ja s nimi z jednej fľaše nepijem, tak to od nich nemôžem chytiť.
Individuálne športovanie v prírode je povolené.
Tri krásne slová, obyčajné slová... Rúško, Odstup, Ruky.
Ten BL-171EN by tiež zaslúžil pokutu za sneh na aute.
Pri slove "zasunutie" som si predstavil niečo iné, než špáranie v nose ;-)
"akonáhle skončí pandémia koronavírusu a ľudia sa budú môcť zhromažďovať"
- také niečo už nebude.
U Číňana:
"Máte antigénové testy?"
"Želáte si pozitívne alebo negatívne?"
Čítal som, že z toho auta nebolo potrebné vidieť dozadu, pretože bolo najrýchlejšie zo všetkého, čo vtedy jazdilo, takže ho nemal kto predbehnúť.
"...namiesto dovozu liekov, ktoré môžu chorobu u infikovaných poraziť, v piatok príde na Slovensko vyše 8 miliónov antigénových testov."
Toto je zločin genocídy na vlastnom národe.
A čo je s českou mutáciou, ktorú vraj pred nedávnom objavili Poliaci?
Ale oni hovoria, že hodnoverný doklad o dôvode porušenia zákazu vychádzania.
Takže žiadna cesta ku slobode.
Odporúčame