Ešte jednu vec by som vyzdvihol zo včerajšej plačovky: Matovič naznačil, že aplikáciu by bolo možné využiť na to, aby nás po otvorení hraníc so susednými štátmi mohli sledovať, či nezdrhneme na zakázané územie.
Mám to živo pred očami - otvoria sa hranice napr. s Českom, ale ak tam budeme chcieť ísť, budeme si musieť nainštalovať aplikáciu, ktorá bude sledovať náš pohyb. Kto nebude mať smartfón, bude mať smolu.


