Ked som videl ako podaktorí vybľakujú že to je najčiernejšia história Slovenska tak asi mali predtým dáky prach či čo.... Lebo jednoznačne oveľa horšia bola 2.Svet vojna!!! či na to už zabudli?!!? potom by som dal Megaprivatizáciu po prevrate... na to budú doplácať ešte deti našich detí.. !!

