Veľmi zaujímavé.. som myslel že to je odnož tímu "Slušné" Slovensko ale teraz podľa transparentov vidím že títo sú proti kolonizácii a sú za SR.. No to som zvedaví čo na to organizátori protestov za "Slušné" Slovensko a americké bratstvo... to sa dáko asi nehodí, bude to zaujímavé!

