Politici v EÚ ak ste si niektorí ako vidím nevšimli majú dosť plánovanej islamizácie a ovládania pár bankstrami!! nezmeníte to ovce, ani keď budete na tej ulici spať! EÚ ak by mala ísť ďalej tak ako si to naplánovali bankstri by išla dolu vodou ako raftingový čln! každý systém raz skončí.. ako padli Rimania, Egypt, tak padne teraz oligarchické združenie čo chcelo ovládať celú EÚ! ich poskokovia ako tante a geriatroľúbič už kopú z posledného... Proste zákon času.. raz je všetkému koniec..

