0,01% populácie zarobilo 80 zo 100 zarobených EUR za minulý rok... prečo? Lebo sa vykorisťuje, robia vojny, obchoduje na burze so pšenicou... ale toto nikto nebude z novinárov kritizovať... nebude sa stavať proti svojim tatom.. Na hlavný problém nikto nikdy nepoukáže.. ľudstvo klesá na svoje dno morálkou a hodnotami.

