cieľom je dostať SR do totálneho chaosu ak sa nič nepodarí... prečo? lebo veľká väčšina ľudí SR nie je jednoznačne proti Rusku a nie je totálne za každý americký shunt.. toto je hlavný dôvod! a treba aj komplet odizolovať Orbána ktorý narúša plán novej Európy ktorý si už odfajkli mocní. To sa fakt, ale fakt nerobí!

