telce! ...dúfam že tí hlavní aktivisti sa potom niekde zapíšu aby sa to mohlo dohľadať tak o 15-20 rokov!!! na to nemá nikto že? A keď ste taký spravodliví a pravdovravní, dajte účet čo to celé stálo doteraz a odkiaľ boli na to lóve!!! tu už nebude pri tejto otázke nikto pred mikrom stáť že? ..

