Fico naznačil, že za Kiskovým prejavom je Soros. Finančník obvinenia odmieta
Ten pán s ktorým kiššík papkal je mega zlo! a koľko ľudí je tu za zlo je nehorázne! Vy obhajujete ľudí ktorí sú zodpovední za vojny vo svete! za toľko utrpenia len aby pár rodín malo totálnu moc a bohatstvo! to nie sú žiadne konšpirácie, konšpirácie to začali nazývať práve títo zločinci lebo ovciam takýto termín stačí... nehorázne.. ale nie je to div žiaden, lebo pán Kišši bol financovaný z north karolínky firmou ktorá je dcérou zbrojárskeho priemyslu, takže nič nové... ale ľudia fakt nebláznite a neohajujte zlo ktoré Vám zlomí krk bez ohľadu či to chcete, nechcete, obhajujete, neobhajujete...