Ale na zápis do Guiness to neni... najväčší masaker v histórii ľudstva o ktorom sa píše raz za rok dvoma vetami je Hirošima, kde behom pár sekúnd zabili 126.000 civilistov!!! A následne zomreli ešte tisíce na následky... ale médiá sú zrejme platené mocipánmi ktorý to dali zhodiť.. čo už..


