presne! veď tento článok zase nasponzorovali oni!
Oligarchovia zámorskí zase chystajú vojnu, a poslušná malomyseľná EÚ znova nemá problém že to bude na ich území.. Veď Európa sa znova z toho dostane ako vždy, a oni zarobia.. Už by konečne mohli ale raz nastúpiť potom do prvých línií tie prasce čo to vymysleli!
Frešulienka inak zabezpečila Pentulienke napríklad kliniku v Karlovke za 1 EURo.. a ešte stále ide do toho? no je to sila čo môžeš robiť keď máš za sebou mocných... a ako vidím veľa chalanov po tom túži..
No a teraz dajte tabuľku kto má koľko reklám a bilboardov... a ešte aj info odkiaľ na to tí chalani majú? myslím že určite to je podobné ako mastnáč na kampaň, alebo sú gambleri a požičali si z banky?...no to potom bude pár plakaní podľa tohto prieskumu...
Vždy je to to isté, oligarchovia dajú peniaze, niekedy aj spoza mora, teda veľa krát, no a potom po zvolení sa im spláca dlh..
Kedy obžalujú privatizačných zločincov zo Slovenska?!! teraz rozoberajú Ukrajinu...
..hypotéka? vek? vzdelanie? alebo napríklad taký obuvník/učiteľ/poštár... nemusí bývať?
..tu sú peniaze ľudí, peniaze štátov... preto nastane ďalšia kríza, keďže za posledné roky každý rok 9% peňazí znova odčerpalo 0,5% sveta..
Ak by sme Gabčíkovo nechali zhniť tak by to asi bolo lacnejšie! za poradenstvo pri privatizácii si vyrúbila nenormálnu odmenu Miklóžfirma... teraz toto... to fakt asi ta VE na seba nezarobí... nehovoriac o tom, že oligarchovia to dali preč lebo bude nutná výmena turbín = najväčší náklad.. možno to potom zase privatiznú...
DZN +30%, benzin ani nehovorim, najdrahšie asi v EÚ..., poplatky v škole škôlke +5%. Reálne sa mzda nezvýšila, na to som chcel poukázať. Akurát možno 0,5% najbohatším a to k tomu ešte kazí výpočet priemeru..
Gréci? prečo? veď to umelo spôsobili západné banky s oligarchickou bandou aby mohli u nich privatizovať!!! ľudí nechajte na pokoji!!! viete si predstaviť že za 25 rokov niekto bude nadávať na Slovákov že oni si nechali všetko sprivatizovať?! ..aha, viete...
OPROTI COMU SA ZVYSILA MZDA?!!!!? OPROTI MINULEMU ROKU?... STE NORMALNY?!!!! DANE ODVODY NESKUTOCNY NARAST TENTO ROK! MASLO STOJI O 1 EURO VIAC!!! O COM TO TOCITE?!!!
Netreba nájsť objednávateľa? ..aha, netreba.. ...to že EV parkoval dáko často predtým vedľa čiernych hranatých tátošov na známom mieste asi nie je dôležité...
Ide sa po malých psoch... Za privatizaciu esPéPé išlo poradenskej firme bývalého ministra 300mio SK a nič... ach, zle obliezli zákony chalani... majú zrejme slabých poradcov..
Ďakujeme chalanom!!! futbal sa strašne zmenil, je oveľa viac dobrých mužstiev ako kedysi, veľa robia peniaze atď.. Myslím že sme vo vyššej polovici a to je "zázrak" !!! ešte raz dik chalanom a týmu!
ale no no, nehraj sa na Trapattoniho! Kozák vie o 1200% lepšie čo má robiť ako Ty a zmier sa s tým prosím..
Ak Gibraltar vyhra v GRE tak by mal ist na MS on :)
Už by mohol konečne raz vyhrať Lewandowski ! Lebo stále Ronaldo/Messi už je nuda nehovoriac o tom, že títo chlapci za repre nič nehrajú!
"Třesu se někdy o svou vlast, když pomyslím na to, že Bůh je spravedlivý." - Thomas Jefferson
"Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země." - Ernest Hemingway
presne! úplná fraška...
Ľudia z OSN naspäť do ZŠ lavíc!!!! ...lebo nevedia že Vietnam, Irak, Egypt, Sýria, Afganistan, Panama, Somálsko, Rwanda, Sudán... sú štáty ktoré na tejto planéte tiež existujú!
Odporúčame