"Obyčajní" majú priveľa peňazí podľa elity, tak nakázala politrukom aby ju ešte viac oholili.... a keď to neklapne, tak na nich hodíme krízu a úspory im dáme dolu... veď oni budú poslušný keď bude treba... Takto to žiaľ funguje! dôkazy sú jasné: Za posledné obdobie kedy štáty idú do neskutočných dlhov, najbohatší sveta si prilepšili priemerne o 9,1% za rok!!! politici sú obyčajné prasce pracujúce pre týchto oligarchov!

