Zločineckí oligarchovia postupne strácajú moc...a to sa im jasné že nepáči.. veď povedzte mi čo to je za ekonomika ak sa odtrhne malá časť územia tak to s ňou zakýve?!!!? tak buď niekto poriadne klame, alebo je ta ekonomika postavená na jednej mega bubline a dlhoch.. Len pozor na oligarchov, pretože vždy keď začali strácať moc urobili vojnu alebo mega krízu!


