Ekonomická vojna sa začala už dávno.. Jasné že v EÚ z toho profitujú západné veľmoci. Čo je však neskutočne zarážajúce je, že kedysi keď sa u nás rozkrádalo/privatizovalo za pomoci poskokov politikov tak za to platili oligarchické štáty. Teraz je tu však iný sofistikovanejší systém! Peniaze na dané transakcie sa ťahajú od daňových poplatníkov = fyzických osôb! Vytvoril sa fond záchrany z peňazí všetkých, z ktorého Grécko dostane peniaze len ak rozpredá všetko čo má! Grécko vlastne bolo umelo vedené do krachu tak ako sa to robí bežne i s podnikom pred privatizáciou. Ale páni politici skorumpovaní???!!!!??? Prečo tie letiská, prístavy, plynofikáciu atď nebudú vlastniť podielovo všetky štáty čo prispeli do záchranného fondu?!!?? To ste už fakt načisto hrabnutí ??? Politici vo východnom otrokárskom bloku?!? Z prvých pomocí GRE sa očistili NEM a FRA banky!!! A teraz idú skupovať majetok za naše peniaze!!! Platíme všetci, žere len vrchná lóža! akože haló!!! Budíček!!!


