Ide o pôdu, ale pre poctivých farmárov
To nie sú farmári ale veľkostatkári.Vraj dávajú ľuďom prácu.Opak je pravdou.Ľudia živia nenažraných veľkostatkárov.Tí skutoční poľnohospodári tvrdo pracujú na roliach najmä počas žatvy a veľkostatkári promenádujú so svojimi super traktormi pred pozemkovým podvodníkom Kiskom. Prečo "farmári" neprotestujú že poľnohospodársku pôdu zaberajú developeri.Obilnica Slovenska Žitný ostrov je samé golfové ihrisko,Slovakiaring,a novo zastavané sídliská.A tak je to na celom Slovensku.Za komunistov musela byť pôda na výstavbu vyňatá s pôdneho fondu, čo nebolo jednoduché, až potom sa mohlo stavať.