Reportér: Myslíte si, že Afričania prinesú do Európy nezdravé choroby do nového sveta?
George Soros: Toto je detail. Európa je pokročilá, hľadá, vyvíja, rieši, ak chcete udržať budúcnosť svojich vlastných ľudí!
Reportér: Čo si myslíte, že teroristi sa infilujú do Európi prisťahovaleckými osadníkmi alebo pod ich dáždnikom?
George Soros: Vidíte situáciu zle. V Afrike neexistuje terorizmus. Terorizmus nastane, keď ľudia prišli proti záujmom násilným spôsobom, a niektorých významných predstaviteľov národov, podľa vôle ľudu a náboženského fanatizmu organizovaného odporu a odpor, chcú presadiť svoju vôľu. Pokrokové spoločnosti vytvorili koncept "terorizmu". Ale vrátim sa k jeho otázke, ak sa vznikajúce teroristické bunky preniknú do Európy, je to záujem Európy. Nemám do činenia s týmto problémom! Som tu v Amerike, som v bezpečí! (Smutný úsmev na tvári Georgea Sorosa ..) .. A ďalší dôležitý detail: "Afričanom" sa pripája islam a všetci ľudia, ktorí chcú žiť bez práce.


