Nie, nebola.Nikdy som neudávala nikoho čo vy podľa názoru mnohých diskutujúcich o sebe tvrdiť nemôžete.
Nie, nebola.Nikdy som neudávala nikoho čo vy podľa názoru mnohých diskutujúcich o sebe tvrdiť nemôžete.
fúrik- - - Ak sú pre vás vaše diskusné príspevky zábavou, tak máte veľmi nízke IQ.
K tomu aby vás sústavne vyklikali je potrebné aby ste písali na úrovni vašej nízkej IQ.
fúrik - - - Keby ste mali charakter, tak by ste sem nechodili hlásať svoje bludy a klamstvá.
Stoik neodpovedá-stoik počuješ ma -stoik neodpovedá.
No teda, už ani dvaja zlodeji sa nevedia dohodnúť!
dupa - - - Vy máte v tom nočníku nielen ruku ale zrejme ste v tom celý aj s obsahom.Už aj malý chlapec vie že doláre sa len bezhlavo tlačia ale keď začne platiť v medzinárodnom obchode čínsky juan, dolár klesne mnohonásobne.
Pichám - - - Viete vy aj niečo iné ako urážať diskutérov ktorí s vami nesúhlasia?
st.c.e. - - - Všetko rozpredať a nechať rozkradnúť má dôsledky aj po viac rokoch ako uvádzaš.
kla.spodina --- To ste už na tom tak nemohúcne že musíte dať plagiát? Vlastné myšlienky už ani nemáte?
Odporúčame