Puppuššško - Tvoja žena mne tiež povedala že si chorý na mozog, klamár, bývalý eštebák a udavač,demagóg,šovinista,nacista a nechce ťa už ani vidieť.
Ešte dodávam,že reagovať na vaše úchyláctvo som musela veľmi premáhať svoj odpor k vám ale si myslím že vám to vaše úchyláctvo treba pripomínať.
Nie je vám trápne ako vás hodnotia diskutéri?


