No a ty si čistý árijec podľa definície Hitlera že.
No a ty si čistý árijec podľa definície Hitlera že.
Jeden z mnohých úchylných amerických filmov na ohlupovanie mládeže.
....by som sa ani na ulici neukazovala.
Nechápem ako môže niekto obhajovat takeho zloducha.Ja bysby som sa ani na ulici neukazoval.
Pupuššško
Ale veď vy zbožňujete židov tak prečo vám to vadí keď má aj židovskú krv? Vy ste čistá rasa?Alebo ste potomok nejakého Hitlerovho pobočníka?
Pichám
No od vašich príspevkov úchylnejšie názory nemá ani ten čo sa na psychiatrickom oddelení nazýva Napoleonom.
Kotlebovci sú nacistická organizácia podporujúca fašizmus. Nad tým nie je čo diskutovať.
Puppuššško
Na vás sedia všetky tie kategórie.Navyše ate aj arogantný a neslušný.
stoiki - To by ste vy dvaja boli v "ignore" neustále. Veď zrejme pod vplyvom drog stále urážate každého kto má iný názor ako vy.
Kiska len lobuje pre navýšenie rozpočtu pre NATO ale je pravda že on nevládne ani doma nieto ešte v štáte .Ale je fakt že ani v iných štátoch hovorcovia nevládnu.
Bezcitní kapitalisti - bezcitní kapitalizmus-.
popapuliplesk2 No povedz, prečo ich porovnávaš?
Šebej je odpornejší poslanec ako bol Kaník.Čo rozprával v televíznej debate v súvislosti s Ruskom a Iránom bolo priamou výzvou na vojnu.
Odporúčame