Na to si prišiel ako?
Na to si prišiel ako?
Takto Rusi dostávajú nakladačku v Karabachu: https://twitter.com/tendar/status/1705502439…
To je Bandera, konšpirátor ktorý popiera novším príspevok svoj starší. Ten človek je na odbrzdenej jazde odkedy vysadil lieky a pustili RUTV
Lebo Rusi sa to snažia zastaviť.
Ty si ich v Nemecku porátal. Od 2014 je Ukrajina vo vojne s Ruskom a tí, ktorí tam umierajú sú povstalci, ktorí sa hlásia k Rusku. Prestaň štekať sprostosti ty troll. Tých čo tam zomreli zabili samozvaní vodcovia Luhanskej a Doneckej republiky. Tých opľúvaj. Anjelský háj je ich práca.
Ale si mu dal, zajtra tu bude zas smradiť. Ale aspoň dnes dostal kopačku ...
Zatiaľ čo sa deje Rusom peklo na Ukrajine, v Náhornom Karabachu si voči nim dovoľujú Azerbajdžanci stále viac. Minule im zničili auto plné ruských vojakov, teraz už útočia aj na ruskú základňu. Rusi sa tvária, že sa to nedeje, nemajú moc to teraz zmeniť. Veľmoc, z ktorej si robí Azerbajdžan trhací kalendár.
Ha ha ha, tak takúto teraz šíria kremeľské média? :D Mimochodom bandera, minule si vypisoval ako Západ už Ukrajinu opustil a ďalšie zbrane im idú dať, aj tanky, aj ATACS, aj EU sa pripravuje na dlhú vojnu. Počuješ ty hnida, tak napíš ako ich Západ opustil, keď si to minule tvrdil.
Degenerát sa otázkou nezaprie.
Zas len zbombardujú civilistov ako už sto krát pred tým. A vy poviete, že sa to nestalo.
Načo sa zaoberáš niečím, čo nie si schopný pochopiť? Skús sa venovať niečomu jednoduchšiemu.
Sú bohatí, budú mať z čoho platiť.
Bol si tam? Na viac sa nezmôžeš?
Legenda medzi šupákmi degenerátmi. Nemáš byť na čo hrdý. Nič z toho čo si povedal sa nesplnilo. Si ako zľudštený zlý tip.
Takt toto teraz frčí na ruských kanáloch? Zelenského režim ste začali nazývať diktátorský? A ako nazývate Putinov režim, kde bude Putin doživotne a kandidovať proti nemu budú len tí, ktorých vyberie, hoci už teraz vieme, že ho bude voliť viac ako 80%? Taký režim sa ako nazýva vo vašom jazyku?
To video čo je tu zverejnené v tomto článku v ktorom ten pán hovorí o tej umiestnenej s400vke. Že teraz je tam a nech si to skúsia Ukrajinci teraz a oni to skúsili, no nakakal si do úst ten pán v tom videu. S400 má svoje limity a S300 stará na 75% funkčná že totálne. Áno tá S300 ku ktorej sa proruskí dezoláti utiekali ako k panenke Márii, že tá naše nebo ochráni. Je to črep, ktorý nám bol refundovaný z peňazí EÚ, našťastie.
Zavri sa do skrine aj so svojou paranoiou. Mam po krk stupidnych trolov konspiratorov ktory tu strasia eskalaciou do 3.sv. vojny. Nic take sa neszane a ty zmr.d tu potom bez hanby prides zas a budes sa tvarit, ze si nic take nikdy nepisal.
https://sita.sk/premier-ludovit-odor-podporu… Nemas zac kolaborant. Vojna je tam aj kvoli Ficovi. Nemas za KOLABORANT.
Klames, Rusko vo vychodnych statoch NATO vedie dlhodobu diskreditacnu skrytu kampan podpprujucu nalady za vystupenie z NATO a EU. Tty vlastizradca.
Takze to co pisdm som si vymyslel?
Odporúčame