A ešte článok na Pravde z toho obdobia:https://debata.pravda.sk/debata/635351-onlin…
A vyberám aj príspevok z diskusie pod tým článkom od jedného skutočne ani nie polointeligentného ale štvrťinteligentného trola, ktorý napísal:
,,
takze rusi budu strielat na vlastnu vaznicu? uz ste sa s tymi vojnovymi propagandistickymi klamstvami museli uplne zblaznit...uz vam nik so stipkou rozumu neuveri... banderovci a zahranicni spravodajci sa tak zbavili nepohodlnych svetkov ich zlocinov... a toto je dalsi z nich... sialeni vojnovi zlocinci..."
Pravdomil
10269501 30.07.2022 12:41


