Ako sa dá občianska vojna viesť inak ako medzi občanmi daného štátu? Podľa toho čo ste napísal tvrdíte, že na Ukrajine bojujú dve frakcie, ale hneď zas tvrdíte, že nebojujú dve, ale len jedna vedie vojnu proti tej druhej. Tak ako? Kto začal bojovať proti oficiálnemu režimu? Separatisti! Čiže nie Ukrajina, ale separatisti vyhlásili vojnu Ukrajine s tým, že sa chcú odtrhnúť.


