Pretože proruský troll si myslí, že keď mu ty ako kamarát budeš mesačne platiť 1000cku a potom padneš na hubu a už mu ďalej nebudeš platiť, tak v skutočnosti potom budeš ešte bohatší, ako keď si mu platil tú tiscíku mesačne. Rusofilný kremľobot v IQ medzeru a čo príspevok to perla ducha ktorú treba do kameňa tepať.


