Škoda, že ste sa ozval až teraz, keď ste sa dozvedel, že USA ich dodali na UA. Keď ich začali používať Rusi ani ste neštekol. Vtedy to nebolo neľudské. Neľudské je to len vtedy, keď zomierajú Rusi. Keď zabíjajú Rusi ostatných, nie je na tom nič neľudské, je to vlastne v poriadku a je to hrdinské.


