Toľko proruských trolov sa tu zišlo avšak téma, kde sa Kadyrov vyjadroval o vyhladení ukrajinských miest vám až tak nevoňala. Tam ste nemali manuál a nevedeli ste ako s tou informáciou pracovať. No to by bolo, aby proruský troll odsúdil rinčanie atómovkami a volanie po genocíde Slovanského národa. Keď sa to však hodí, nemáte problém obhajovať ruskú inváziu, pretože tam Ukrajinci zabili počas genocídy 14000 ľudí. Vy nie ste mäsiarky, vy ste veľmi vyberané mäsiarky, priťahujú vás hlavne tie témy, v ktorých môže vaša rusofília vyniknúť a v ktorých sa cítite silny. Témy, ktoré si žiadajú vyjadrenie určitého morálneho postoja aj voči správaniu sa Ruska, tým sa vyhýbate ako čert svätenej vody. Lebo čo ak ma tam niekto z ruskej ambasády spozná. Ešte spraví screen, pošle to na citilivé miesto a mnohým z vás necinkne 500vfka! Z čoho by ste potom doma živili malých nacistov keď budete mať prázdnu chladničku. Je to úbohé, na druhú stranu, stále je to predsa len ľudské.


