NS2 je mŕtvy, iné médiá to písali už skôr. Rusko to vie, týmto len zahmlieva a vytvára clonu, aby rozptýlili úvahy o tom, že to oni poškodili potrubia. A aby to vyzeralo, že to spravila Amerika. Nemci sa ale jasne vyjadrili, že Rusko stratilo postavenie stabilneho partnera, stavajú LNG termináli a nakupujú od USA. Tí preto nemali dôvod ničiť, čo je mŕtve. Majú to čo potrebovali. Kremľoboti ste hlúpi.


