Takže primitívi? Tak to ste tomu dal, ukazuje sa, že ste primitívny za hranicu toho, čo ste schopný pochopiť. Ačohetyzmus vymysleli RUSI, to ste asi tiež nevedel, presne tak ako ste nikdy nepočul o Budapeštianskom memorande. Celkovo vaše príspevky sú na úrovni človeka so strednou školou bez maturity. Vaša myseľ zjavne funguje štýlom počul som - rozšíril som .. Nech sa páči vy kovaný ruskú BOT tu je pravda o vás a vašich svätých, ale to by ste musel mať gule aby ste si aj priznal, že ste MIMO: https://cs.wikipedia.org/wiki/Whataboutismus


