Na strane 22 je krasne popisany problem vzniku NOx v dosledku nadbytku Kyslika.
V pripade neregulovaneho diesla, ktory spravidla nema ziadnu prekazku v sani
teda klasicky diesel do normy Euro 3 exponuje filter na prietok vzduchu
enormne viac ako benzinovy motor. Preto diesel vyzaduje doraz na vymenu vzduchoveho filtra
daleko skor ako benzinovy motor vzhladom na motohodiny, alebo najazdene km.
Co sa tyka koncentracie kyslika pri spalovani u diesla prave ta vyzaduje
implementaciu skrtenia sania za volnobehu ustaleneho chodu teda
v rozsahu nizsieho vykonu a nizsich otackach ...
Okrem ineho digitalna mapa regulacie vstrekovania paliva v riadiacej jednotke prispieva
k nizsim tepelnym extremom pri spalovani co spravidla vedie k znizeniu krutiaceho momentu
ci vykonu tak ako ho pozname z regulacie zazehovych motorov ...
Takze v kauze Dieselgate, VW mierne zavadza ak tvrdi ze novou mapou reulacie
sa vykonove parametre a charakteristiky nezmenia.


