hm takze partiklove castice ... :-))
Preto moderne diesle pouzivaju riadenie zmesi vo volnobehu pomocou skrtiacej klapky cim sa reguluje ucinnost kompresie. Teda znizi sa kompresny tlak a tym aj chemicky predpoklad pre vznik emisii NOx.
Tato regulacia prebieha s prioritou na volnobeh a v zatazi motora v oblasti niekolo desiatok %.
V skutocnosti bezninove motory produkuju daleko nebezpecnejsie emisie uz len z dovodu pritomnosti
aromaickych uhlovodikov, kotre maju karcinogenne ucinky.
Ak hovorime o emisich hovorime najviac o CO2.
Dokonalym spalenim uhlovodikov vznika Voda a CO2 to je tiez princip metabolizmu ludskeho tela.
Nafta ma voci benzinu vyssiu hustotu teda aj potencial vyvijat pri horeni viac splodin, tym sa ciastocne
vysvetluje vysia ucinnost diesla. Do benzinu je umyselne miesana voda, ktora ma za ciel zlepsenie
riadenia zmesi a tiez znizenia teploty vyfukovych plynov. Avsak diesel voci benzinu ma iny typ
vnutorneho horenia zmesi a stym suvisiacimi tepelnymi dejmi. Dalej z mechanickej konstrukcie
tiez z principov tremodynamiky vyssiu efektivitu dosahuje motor s vyssim kompresnym pomerom
ktory je u Diesla vyrazne vyssi. Preto Diesel ma vyssie specificke splodiny v oblasti CO2 pri dokonalom spaleni
tiez NOx ktore z fyzikalneho principu vznikaju pri vysokom tlaku Tieto emisie su probelmaticke pre dychanie specialne pre cloveka pretoze sa tazko odburavaju z krvi.
Pustite katolika do funkcie a o "zabavu" je postarane ...
To nie je obraz Kristovho spravania. Po ovoci ich poznate.
Dolezite je, ze ste videl a pochopil dovod koliznej situacie Mercedesu
s vladnym BMW 7 Vladimira Putina.
A tiez, ze uz viete, ze Rusi seriovo vyrabali automobily s dieslovym pohonom
uz 11 rokov pred tym co Mercedes vyrobil svoj prvy model s dieslovym motorom.
precitajte si moj prispevok este raz ...
v motosporte sa na tento parameter uhlu natocenia riadenia nemozete spoliehat ....
V cestnej preavke ma tento parameter validitu len do obmedzenej rychlosti a v specifickych situaciach
tak ako som naznacil ...
Apropo pripominam panovi Andrejcakovi
ze Rusi spustili seriovu vyrobu dieslovych automobilov
uz v 2o rokoch minuleho storocia ...
cize 11 rokov pred tym ako bol vyrobeny prvy Mercedes s dieslovym motorom ...
Hm ale on milosti a amnestie nevydava ucelovo .. :-)
Lubim ho za jeho stalost a spolahlivost.
Kritus sa zrejme drzi za hlavu alebo brucho ...
To bude ak sa po spore vekov na nebesiach najde nejaky vyryvak
a bude chciet prehodnotit Kristovu milost v spornych pripadoch ... :-)))))))
Kritizujete Rusov a nakoniec z toho vypadne zaver
ze Rusi nedkazu vyrobit tak nedokonale sytemy ...:-)
Hop klobaska ...
Mate slabiny v oblasti vpyvu naporu vzduchu na riadenie zmesi ...
Tiez pojem supervizie vam robi znacny problem.
Vasu psychiku nehodnotim ...
Vy ste nejaky rychli ...
vy ste este nezacal a uz ste skoncil ...:-)
apropo na drvivej vacsine motorovych brzd nezaznamenate vplyv naporu vzduchu
a parcialny turboefekt z toho vyplyvajuci ...:-)
take merania prebiehaju v tuneloch alebo pri praktickych skuskach ...
Detto tento efekt nastava pri merani emisii
co si vynutilo zmeny v metodike ich merania najlepsie v realnej prevadzke ...:-)
.
Ak vychladnete mozeme porozpravat ...
najma o supervizii ... pozdlznu doprednu (akcelerometriu )
totiz este s nejakou presnostou zvladnete za pomoci senzorov kolies (cidiel ABS)
ale urcite nie priecnu ktora je pre urcovanie vektoru trakcie najpodstatnejsia ...
Uhol zatocenia volantu je pri tom nespolahlivym parametrom,
maximalne tak mierne pouzitelnym v cestnej premavke ..
Supervizia v ponimani moznosti autokalibracie akcelerometrie ... :-)
tento typ riadenia trakcie na hrane fyzikalnych moznosti
vyzaduje vysoku vypoctovu kapacitu ako aj znalost dynamiky (fyziky)
tiez programovania ...
toto komplexne pojatie riadenia zmesi ma neskutocnu strukturovatelnost
vzhladom na vyvoj a testovanie ...
je nutne pripomienkovat ze zdokonalenie a masova vyroba T34 prebehla v neskutocne kratkom case ...
Supervizia (spolahlivosti) akcelerometrie spociva v implementacii presneho GPS ...
tolko k EDC XYZ ... :-)
implementacia akcelerometrie aspon v 2D je len vyhodou teda nadstavbou systemou o ktorych sa zmienujete .. :-)
@ k004 k EDC ...
riadenie zmesi automobilu dnes podlieha najviac tvorbe teda znizovaniu emisii
ale v motosporte su discipliny kde excesivna akceleracia motora je na skodu priemernej rychlosti
Teda najlepsie pre dosiahnutie medznych hodnot zrychlenia vzhladom na moznu adheziu
v oblasti riadenia zmesi je pouzivat akceleracne cidla alebo prepocty zrychlenia kluky na zaklade
prevodoveho pomeru transmisie ... Samozrejme mozny percentualny vznik kontrolovaneho driftu je umenie
rozlozenia priebehu vykonu agregatu na trakciu ktore by nemalo viest k excesnym situaciam
ktore by viedli k tendencii vyprovokovat kolizny typ spravania strojvodcu ... :-))
Sory toto mi pripomina pocin RKC teda papeza,
ktory v piatom storoci povodny 7. den od stvorenia sveta podla
krestanskej filozofie, ktorym je Sobota nahradil svojim ustanovenim Sobotu novym 7. denom Nedelou.
Papez si tym pomylil pravomoci vo vertikalnom vstahu na zaklade logickej suvislosti, sekvencie a pritomnej pravdy
z zrejme v mylnom vysvetlovani si evanjelistu Matusa
Mat 18:18 Ameň vám hovorím: Všetko, čo by ste sviazali na zemi, bude sviazané aj na nebi; a všetko, čo by ste rozviazali na zemi, bude rozviazané aj na nebi.
Odporúčame