Setrit sa musi nech to stoji co to stoji ..
Tu su dosledky ...
Setrit sa musi nech to stoji co to stoji ..
Tu su dosledky ...
Hm drviva vacsina naroda nema na dostojny zivot, ale stat vysmesne posilni 2 pilier ...
Nobelova cena za mier u inak konat nedovoli ... :-)
Pane toto co sa odohrava na Slovensku je globalny trend nieze Europsky
z ktoreho kruhu niet uniku.
Takze prehovarate do duse oviec nad spatnym hrobom.
Zda sa ze tento taliansky film nieje je humorny ale
predzvestou ako si predstavuju rimskokatolicke elity
dostojny zivot ...
vsetko je to o peniazoch ..
Je tazke povedat ci si ludia uvedomuju, ze o chvilu tu mame kapitalizmus smrncnuty socializmom ....
Realne to znamena, ze ista cirkev nam tu pod dojmom slobody a jej predstav o pokore
presadila efektivitu pri ktorej nam je v drvivej vacsine nadiktovana praca za minimalnu mzdu,
ktora ledva zabezpecuje zivotne potreby na hranici biedy a tazkeho spekulantstva (stresu) ,
Pri pripadnej rezignacii jednotlivca na sucnasne nastavenie cenotvorby a prijmov
nedava sancu na prezitie odmietajuceho dopady globalnych ekonomickych praktik
robiac z neho priestupcu zakona hraniciac s moznostou straty slobody.
O praktikach ministerstva prace a rodiny pri pripadnom poskytovani hmotnej nudze radsej pomlcat.
Sucasna stredna generacia tak bola doslovne okradnuta prijmy zabezpecujuce dostojny zivot !!!
inak povedane snazi sa odcinit samopovalenie zlepenca
a kvazi drzi balonik ...
Hm tazka situacia...
Neda sa zabudnut na moment kedy sa Prochazka dokazal vzopriet
zlepencu a nepodporil ju v zalobe na prezidenta Gasparovica.
Richter ako mnohi ini poslanci zije mimo realitu ...
Zaoblenie casopriestoru nie je mozne realne zobrazovat 2D modelom !!!
na 15 rocneho mate nejak vela skusenosti so sudruhmi .. :-))
|Zeleziarne boli predane Americanom ani nie za cenu prestupu dvoch hokejovych hracov NHL ...
Nemoze byt problem, najst tolko penazi na Slovensku - hokejovej velmoci .. :-))
Ak stagnaciou nazyvate odobie socialneho zabezpecenia,
zabezpecenia meny krytej zlatom, nie uvolnenu menovu politiku tlacenia papierikov,
obdobie bez imperialistickych praktik na tretom svete, ste pomyleny charakter ...
To vsak nevylucuje vyskyt pozitivne charakternych jednotlivcov v tomto spolocenstve.
Rimska cirkev je najnebezpecnejsia spolocenska hrozba v dejinach
Europy a minimalne severnej Ameriky ...
Niet rozputania vojen Nemeckom niet stresovych situacii
a NESKUTOCNEHO mrhania prirodnymi ako aj ludskymi zdrojmi ..
okrem ineho hladomor na Ukrajine nebol sposobeny globalnym nedostatkom
ale lokalnym prejavom situacie, ktora v istej podobe sa vyskytla aj na Slovensku ...
Vytvorila sa kasta Zemanstva pricom chudoba nemala na prenajom pody
a ked sa Zidia este v tahsej situacii chopili prace v zaujme prezitia
zrazu to boli zli Zidia ktori zdierali Slovakov ked predavali plody svojej prace
pricom len oni niesli agrarne rizika ...
O slovenskych Zemanoch co si mastili vrecka z prenajmu pody Zidom ani zmienka!!!
Cele by sa to dalo prirovnat k situacii preco sukromnici pred par rokmi
radsej podu nechali ladom len aby im slabsie vrstvy neukradli urodu a nevystavili ich
riziku strat az bankrotu ...
Tymto starocnym praktikam zarazil koniec Socializmus pod vedenim komunistov
a mal daleko lepsie vysledky v socialnom zabezpeceni spolocnosti ...
idealizujete si zapadnu kulturu ...
Knieza Rastislav zaplatil zivotom lebo sa vzoprel Rimu a predkom Nemcov.
Pritom jeho jednanie nijako neohrozovalo europsku kulturu ba naopak.
Svatopluk tomuto osudu unikol ale osvojenie si rimskych praktik dobyvania a
prekilatie vyplyvajuce zo zrady Rastislava spsobili 1000 rocnu porobu Slovakov pod Uhrov ...
Dalej skuste porozmyslat o cenzure, ktora teraz fici v Nemecku a EU ...
Napriklad aj v suvislosti s Ukrajinou pricom je nie az tak zlozite
stretnut ludi ktori za vsetkou touto situaciou vidia zlych Rusov
pricom je to dielom medialnej manipulacie ...
vysmievate sa do oci tym ktori ziju ani nie z 1/3 standartu prijmov v EU ...
Odporúčame