Myslím, že sa čiastočne mýliš. Oni to mali rozdelené asi po republikách a ešte po regiónoch (frontoch). A to potom záležalo koľko ktorých vojakov bolo z konkrétneho regiónu a napokon aj republiky. A ktohovie podľa akých kritérií dopĺňali stavy za mŕtvych a zajatých?!
Generalita to vedela.

