Rusi si svoju slávu už vyčerpali ! Povedal by som, až prečerpali !
Dnes im už len ostáva napádať a tzv. "vychovávať" iba menšie a slabšie susedské krajiny! A pre okolitý svet sa môžu prezentovať svojimi opachami, hrdo nazývané "jadrové zbrane" po svojich a Bieloruských poliach!
Pravda, môžu aj honosne, na Krasnoj ploščadi !
A Putin? Ten sa môže tváriť ako Putifar sveta !
Pre náročnejších, ako sám Belzebub !

