A tie čísla sú odkiaľ ? USA spotrebujú celú ťažbu ropy ?
A tie čísla sú odkiaľ ? USA spotrebujú celú ťažbu ropy ?
A to má všetko na triku Matovič ??? Kto tu vládol od roku 1948????
Plytký štát, stačí maličkosť ! RF stiahne svoju armádu z UA, uhradí škody a Fico znova s Dankom vlezú Putinovi do zadnice !!!!
Ty si sa už zjavne pozrel !
banán1111, si pre mňa jedno malé pouličné ......... !!
Tebe Amíci riadne vyžierajú mozog ??? Len oni majú lietadla a rakety ? A aj lode ?
odus, nemáš v sebe triezvosti a ani rozvahy. O rozume ani nevravím.
Zúrivec, ty sa evidentne staráš o hospodárske záujmy RF !!!!! Tak sa ukľudni !
Ty si celý ! Malomocný !!!!!
Ovzdušie viac znečisťujú lietadlá, lode, rakety a vôbec, celá doprava a obrovská globalizácia !!!
A vozil si ju aj do Bruselu ?
Dr. Fico ich zvláda dokonale ??
A tz si prvý z naprvších poslancov Frca ?
Ná nech ! Nech žijú a kraľujú vo večnom objatí dokiaľ šťastne nepomrú !!! A môžu mat aj spoločné mauzóleum !!!
Tak im treba !!!
O tom vôbec nepochybujem! O tvojom však áno !
Popieram to ? Asi o 1 % od druhého.
Ja z toho nie som ani sklamaný a ani prekvapený ! Poznám totiž mentalitu Slovákov !!!!
Ľudia oko Fico, Pelle a už aj Kollár majú vždy šancu !
Aj oni už dávno prehliadli národ SR !!!!!!!!!!!!!
Nie spôsob získania nahrávky. Vlastná nahrávka vraví opak ! Alebo ani nie ??!!
SR je celá presýtená politikou !! Celá spoločnosť a všetky inštitúcie ! Totiž, každý človek nejakým spôsobom pociťuje svoj život ?! všetci nejako politicky myslíme ?!
Média venujú veľa priestoru Zrúcanine s názvom SMER !
Smer sa rozpadol zo 46% na súčasných cca 18 %. A to spôsobil iba súdruh Fico ! Vybudoval "Zrúcaninu" !!!
Česť jeho veľkému úsiliu ! Berie pod svoje oslabené krídla kadekoho ! Iba o Rómov nemá záujem ?!
Hlúposti !
Za ľudí porazila nenávisť R. Fica k A. Kiskovi !!! Tá strana padla iba preto, že začínala a nemala výtlak (voličov) toľko, ako mal Fico ! Nič viac, nič menej .
Fico v SR burcoval počas posledných troch rokoch! Či mu to pomôže ?!
Uvidíme ?? Zatiaľ iba cca 18 % .
Nebuď zmätený ako Dr. Fico! Aj on veľmi dlho nevedel kam vlastne patrí ?! Až zopár oligarchov mu založili partaj, hneď vedel kam patrí !
A ty šuhaj starostlivý, uvedomuješ si, že Dr. Fico bol birmovaný komunista ?
A ty junák -sokolík, bol Gašparovič a Schuster členmi tejto rep ovej partaje ?
Odporúčame