Nám už nepomôže ani plakať !!!!! Máme najslabšiu ligu aj proti ČR,Rakúsku, Nemecku a myslím, že naše kluby porazia aj niektoré kluby z Talianska a možno aj jeden klub z Maďarska ( áno, toto je otázne) .
Máme až veľa práce. Treba začať z mládežou.
Nám chýbajú prirodzené klziská a umelých je veľmi málo ! Odkiaľ brať prirodzené talenty ??


