Som rád, že americký!! Ešte raz: americký !
A i napriek tomu: maslenica nie je palacinka!
A nižšie som predsa reagoval?!
Je to vždy lepšie ako liezť do ............. Putinovi a RF !!!!!!! Lokajom bola celá ČSSR na čele s Klementom a končiac Jakešom !
Viniť za to všetko terajšiu prezidentku ??!!! Budeme ju bombardovať ? Vstupovať do jej svedomia ??!
Príliš silná káva ?!!!!!!!!
Čo robila táto spoločnosť do 21.II? 2023 ???
Predsa, čo si spoločnosť vychovala, to má !!!!
Čo robila spoločnosť v období keď začali chátrať byty a celé paneláky napríklad v Košiciach na Luníku ??
A to prosím nie je ojedinelí príklad !
Samozrejme, je jednoduchšie vyčítať USA vytláčanie domorodcov do rezervácií ?!! Však je to jednoduchšie ?
Zaúlatiť vysoko predražené teplomery a nepociťovať vinu ? Slovák - primátor to dokáže.
Ruské palacinky ? Silne pochybujem !! To jedlo tam prišlo neskoro! Ak tam vôbec prišlo.
A ako sa to v SR vraví? Psí Hlas do neba nedôjde ?!! A či ?!
A Smer ? Ten Smer stratí ! Darmo sa on tlačí!
A kto nám tu ostáva ? Pre Kotlebu sláva ?????? !!!!!
Republika si ruky mädlí? Oprávnene? Kdeže!
Progresívci bruško ladia,dopredu hľadia.
OĽANO sa v kúte smeje,
potichu nám ticho šepce:Dobre bude!
Verte.
Putin ya toho Boha nechce pochopiť, že UA s nimi nič nechcú mať spoločné !! A on to nepochopí, nepochopí a nepochopí !!!!
A čo o takom človeku povedať ???
Toto potvrdil aj starý legionár! Už nežije ! On tam bol.
Běž domú Ivane, čeká tě Nataša ....
Továrišč! Uchadí damoj !!
Nam nenráviš sja !!!
Skús volať po odtrhnutí sa nejakej Horne Dolnej s príslušným obvodom 1500 km2 ??!
Ty už tobôž NIE ! A Putin môže tliachať a vyhrážať sa zbraňami ! Pravdu nemá !
Tuná končí zábava a začína tvrdá práca ! Západ a stred plus USA, treba začať tvrdo a neúprosne zbrojiť !!!!!!!!!!!
Bohužiaľ, už niet pomoci !!!
Hahahaháááá ! Vyššie píšem !
A ako ti to má vymenovať ? Putin mu vari podáva denne prehľad ???
Ten človek je naozaj zlý ! A vrcholne bezočivý ! Veď tak netáral a ani nemohol sám Barón Prášil !!
A já teda neviem, to mu bežný občan RF aj zožerie ???!
Koľko rokov bol mier ? Koľko rokov "Západ" spolupracoval s RF bez najmenších problémov ??!!
Ja neviem ??!! Čo si ten človek vlastne myslí o ľudoch ? Svojich ľuďoch - národe ?!!
Lenže Dr. Fico bol veľký MACHO !!
RF má pri svojich hraniciach Čínu! A tú si Putin obchádza.
No dobre, mzuž môžeme mať RF pri hraniciach ?! My musíme trpieť a strpieť ?!
Odporúčame