Nesúhlasím ! UV KSČ im pomáhala a výsledok ? Zdevastované byty a paneláky! Našťastie, nie všetky !
Nesúhlasím ! UV KSČ im pomáhala a výsledok ? Zdevastované byty a paneláky! Našťastie, nie všetky !
Čím vyšší bude mať človek dôchodok, tým viac ho štát bude odžubávať ! Ľuďom s nízkymi dôchodkami pomôže, štát im pridá, tým s lepšími dôchodkami nedá nič, prípadne nič, možno ohlodanú kosť !!!
Veď stačí porovnať súčasnosť.
A čo tak trocha snahy a postupné kroky ?!! Ale, do búdy fúka, na streche veľká anténa a špičkový mobil v rukách !
A čos taký jedovitý ??? Mala by navštevovať poľovačky, mala by vyskúšať rýchle autá na Monze a či navštevovať VIP lóžu na štadióne Slovana ???
Súhlas. Treba ju nechať tak. Musí si to ujasniť.
Ja som však tíško tušil, že ya poklesom formy je frajer. Neteší ma, že som sa nemýlil. Je to všetko škoda. Mohla hádam dva roky ešte obetovať?!
Ale! Je to výsostne jej vec !
Cacok! A ty si čo za človek ? Vari ja hovorím o bielych, čo byty a okolie neničia ???
Iba ty si stabilný ........ !
A ktorých konkrétne máš na mysli ???
Višňové za Fica postupovalo míľovými krokmi ? Čebrať za Fica prerážali 8 rokov !!!!!!!
A o čom je táto reč ???????
Jeho šťastím bolo, že nepriletel medzi Wágnerovcov ?!!! Krásnaja ármia by ho privítala ?
A hádam by ho aj oni usmernili ?!
Mediálny zväzáci útočia na mediálnych komsomolcov a naopak.
Za všetko je však zodpovedné USA ?!
Odporúčame