HUNcút60, musíš sa doučiť látku o privatizácii na Mečiarov spôsob.
HUNcút60, musíš sa doučiť látku o privatizácii na Mečiarov spôsob.
Nechaj ho ! On musí kopať do prezidentky, USA a EU !
Zjavne mu chýba Moskva?!
Dojíš Ondro, dojíš? Dojím, dojím. A ty Ďuro dojíš, dojíš?
Dojím, dojím!
Nuž tak pokojne dojme !
Každou tlačovkou preukazujú verejnosti svoju dokonalosť, charakter, odbornosť a lásku k ľudu.
Preto sankciami treba pohnať ľudí k voľbám !
Na riešenie je predsa zamestnávateľ - podnikateľ ! Štát alebo ja mám myslieť za neho ?! A aj riešiť jeho problém ?
Maďari si vydupali ?
A ako odpovie Slovač ?
Bude sa čičíkať, utešovať, hladkať ?!
Jednu MEGA nemocnicu do dvoch rokov ??? Bude? Nebude ? Bude ako nebolo ? A či už nebude ako BOLO ?
Osobne proti nemu nemám nič.
Ale je to človek pracujúci pre Matoviča. A platí, on urobí pre rodinu všetko na svete! Len, kto to zaplatí ? Zo svojho? Iba ak málo (čo možno najmenej).
Banky? Však ich zdaňujte do nekonečna! Však všetky zdupkajú ! Už i tak RUŠIA pobočky a zvyšujú poplatky!!! Oni o zisk prísť nechcú ! A ak to presolíte, navýšia tie poplatky tak, že to obyčajný človek neunesie.
Lenže, všetko chcete platiť z bankového účtu. A zdražuje aj Pošta !
Aj na toto by bolo riešenie. Okrem vodiča by mal pokutu aj zamestnávateľ ! Prípadne iba zamestnávateľ a ten nech si to vyrieši so zamestnancom. Lebo vodič by mal mať možnost bezpečne túto prácu urobiť.
Ale, SR je predsa SR ! No nie ?!
Na Slovensku iba po slovensky ?!
Súdruhovia! Veď aj Jána Hus bol upálený ! Len myšlienky sa spáliť nedajú !
Bandera sa zabiť dá ! Myšlienku na slobodnú Ukrajinu je obtiažne spáliť !
Súdruhovia! Máte to márne! Putin a RF si opovrhovanie plne zaslúži ! Za svoju súčasnú politiku celkom jednoznačne!
A Slavín ? Až pominie "špeciálna operácia", Slavín bude v absolútnom poriadku.
Proste, RF to poriadne preháňa! Svet to predsa vidí !
A vy, vy sa upokojte. Veď zabíjajú a ničia! Vo veľkom!!
Šetriť určite treba ! Bratislavčania sa radšej vozia v električke! Preto treba šetriť. A na Slavíne? Aj večné svetlo stačí! Na pamiatku !
Teba irituje všetko z Ukrajiny ???
Ako by si spieval, keby bola Ukrajina okupantom RF ????
Samozrejme iba teoreticky ?!
11. prikázanie : Neprekrúcaj fakty !
Odporúčame