Možno ušlo tebe ??! Kolko rokov boli spravovaní v rámci ZSSR ?? Presadzoval sa RJ ? Mimo??
Ty vnímaj realitu ! Časy sa predsa menia!
Páčilo sa Slovači nanucovanie maďarčiny ?? Za I. ČSR sa tiež neuplatňovala "Čechoslovakizácia" ? A páčilo a vyhovovalo to ľuďom na Slovensku ?
Ty si celý "chunta" a aj "junta" !


