Darmo skuvíňaš! RF si zaslúži vypínanie osvetlenia Slavína! Páchajú predsa zverstvá !
TO NEZMENÍTE ! FAKT NIE !
Darmo skuvíňaš! RF si zaslúži vypínanie osvetlenia Slavína! Páchajú predsa zverstvá !
TO NEZMENÍTE ! FAKT NIE !
Pozri sa, nemienim sa dohadovať. Záleží na skúsenostiach. Všetko sa asi nedá postrehnúť, no dá sa veľa.
Aj ja som sa pozeral za tým kamiónom, chcel som číslo. Šiel dosť rýchlo, nespomalil a nemal som šancu. A registroval som aj vodiča idúceho za mnou a aj jeho reakciu. Či konal - ubrzdil.
Tú ŠPZ sa dá ak ideš súbežne. Pri protismernej jazde je to obtiažne. Hádam pomäže iba veľký nápis na plachte (ak ho tam má)?!
Budiš. Vodiči sú všakovaký .
Hlúposť dávaš na verejnosť !
UA začala Majdanom ! Oranžové šatky a stužky !
Páni! Ujasnite si fakty !
Slavín určite nie! Ukrajina áno !
Aj ten kameň väčší by si mal spozorovať. Menší nemusíš, no môžeš, ak dávaš pozor na to čo sa deje na vozovke .
Spravidla ten, čo sme mu rozbili čelné sklo zastaví?! A to by sme v spätnom zrkadle mohli spozorovať ?! Aj na väčšiu vzdialenosť?!
Tak prestaň a upokoj sa !
UA sa bráni !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Benito bol fašistom bez diskusie.
Sýria a Golanské výšiny, večný to problém ! Fašizmu ?
Ale odpoveď ho vždy, ale vždy tromfne ! Wágner banda, očeň balšaja banda !!!
Daj si stakan Putin vodky a oslavuj !
Lenže fašisti zabíjali ľudí ! A kto to zabíja ľudí na UA ?
Rusi sa tam naviezli za Stalina, časť sa tam usadila dobrovoľne a zbytok dodal Putin v čase referenda !
Poznáme predsa prácu súdruhov !
Hahahahahahahahahá !
Ja nehajlujem! Ty však súhlasíš so zabíjaním ! Nie si ty fašistom a zabijakom ?!
Súdruženkovia! UA pália knihy. Ruské.
Rusi a ďalší zabíjajú ĽUDÍ na UA !!!!!!!!!!!!!!
Preto! SLÁVA UKRAJINE !
Áno ! SLÁVA UKRAJINE !
Pane, Stalin informoval o pracovných táboroc, gulagoch, násilných presunoch obyvateľstva? A viete ako to bolo s knihami z UA?
Ako bol označený Bandera ? A ko boli titulovaní ľudia bojujúci za samostatnosť UA !
A ľudia v RU boli ako titulovaní ?
RU - Rakúsko-Uhorsko
Pravdepodobne každý ?!
A vieš pochopiť, že zodpovedáš za náklad ? Aj za ten sneh a ľad !
Okrem toho, vodič pred výjazdom z garáže, dvora, musí sneh a ľad odstrániť z vozidla v z zmysle vyhlášky ?
Vieme sa pochopiť ?
Ešte 100 x ! V SR je to SJ! V RF je to RJ! V Nemecku je to NJ !! Čo je vám nejasné ?
A tie vaše kecy o junte a banderovcoch si nechajte pre svojich a pre Putina !
Ak tu je niekto projektant, si to jednoznačne TY !!!
Ty projektuješ tie svoje do iných !!! Haaaá ?!
A prečo vás to potom vzrušuje ??
Vodič je povinný sledovať situáciu v cestnej premávke! Aj za vozidlom a aj vedľa vozidla ! Určite tam nepatrí telefonovanie za jazdy a ani konzumácia fašírky !
Tomu vodičovi kamióna by sa určite nepáčilo, keby mu nejaký "dobrák" dorezal plachty a prípadne vykradol časť nákladu?!
Viete, urobiť sa slepým, nie je až tak ťažké ?!
A v prípade vami spomínanej ťažkej havárie by asi polícia určite usilovne pátrala po vodičovi ?!!!
Odporúčame