Napríklad niekoho nepriateľov cirkvi u nás?! Možno by sa hádam aj našiel ?!
Napríklad niekoho nepriateľov cirkvi u nás?! Možno by sa hádam aj našiel ?!
Zo všetkého najdôležitejšie je, že to nie sú Čečenci a Wágnerovci a či vojaci RF !!!!!!!!!
Domnievam sa, že príčinou je zle zvolená pomoc. Forma pomoci. V súčasnosti sa UA dosť zadlžuje.
Dostáva zbrane, ktoré sú menej účinné vzhľadom na veľkosť a možnosti RF !!!
Dávno mala dostať hoc aj ojazdené lietadlá (modernejšie), rakety dlhého doletu a drony ( nie detské hračky). Keď už, tak vojenské- útočné drony.
Dohoda nie je možná a žiaduce je to rýchlo ukončiť!
To by bola najkvalitnejšia a najúčinnejšia pomoc pre UA !!
Grécku sa nedivím ! Oni majú stály problém aj s Tureckom. Ich ekonomika ? Asi nič moc ?!
Aj v socíku sa športkovalo a tipovalo . SAZKA a lotérie.
O čom ? Nech Putin stiahne Wágner bandu a aj armádu ! Kadyrov tam nemá čo robiť !!!!
Aj Orbán by sa mal predovšetkým zorientovať !!
Robiť zo seba "dokonalého" sa mu nedarí a ani nepodarí !
A plátí stále:
VÁLKA JE VÚL !!!!
Smer a aj Hlas sa nemôžu hnevať na nikoho ! Iba na seba !
Mali by sa pozrieť na svoju politiku, na výsledky svojej práce, preskúmať v čom robili chyby, všetko podrobne analyzovať, prijať účinné kroky a čakať na nové voľby.
A mali by sa sústrediť na svoj boj za lepší výsledok vo voľbách. Chcú boj ? Nepokoj v spoločnosti ?
Nuž, vyčkajme.
Vieme, že v opozícii sa ťažšie zápasí za dobrý výsledok vo voľbách.
Myslíš, že všetci eštebáci pracovali v kotolni ?
Áno! Ale všetci !!!!!!!!!!!! Ani Smeráci a ani Hlasáci príjmy predsa nevyhodia, nedarujú a ani si ich neznížia !!!
A ani žiaden vodca ktorejkoľvek partaje!
didimos, prečítaj si môj príspevok! Ja tam hovorím o tom, že Lula to povedal ?
Ty ľuľo, ja tam hovorím, že so to iba nevšimol!! A všetci vieme, rokovať nechce ani jedna strana! Naviac, pre UA požiadavka RF je skutočne neprijateľná !
Prieteľu (nepriateľu), treba sa spýtať umelcov, či si nepýtali súhlas autora ?! Aj rádia si misia platiť autorské poplatky !
V Latino Ameritci určite nie ! Tam robili prácu Španieli, Portugalci a Jezuiti !
V Sebernej Amerike pôsobili najprv ˇPanieli a až následne Briti a Francúzi ! A nabaľovali sa rôzne štáty Európy.
Ty nemáš rád USA ! Ty ľúbiš Rusov. Ich kolonizácie je ti navidomoči milšia .
A okrem toho, Indiánom bolo lepšie v rezerváciách. I keď čím neskoršie, tým lepšie.
Aj v Kanade zatvárali indiánske deti do škôl a internátov: Aby z nich boli ľudia. Pochopiteľne im sa to nie veľmi páčilo.
Ani našim Rómom sa nepáči, že musia pracovať a deti musia navštevovať školy !
Waldek, Poľsko ako veľmoc sa intenzívne vzhliada v USA ? A prečo tak intenzívne? Veď nemáte spoločnú hranicu ?!
Ten "Róm" ale vydláždil Slovensku cestu do EU a Ficovi k peniazom, ktoré mohol rozdávať podľa svojich pokynov !
A potom, birmovaný Fico by to pravdepodobne nikdy nedosiahol !!!! A vtedy by bolo jeho spásou loziť po kolenách za gosudarom Putinom ?!
Nebudem menovať mesto. Rómovia dostali celú bytovku pre seba. Zhumplovali dokonale! V obývačke si opekali špekáčky na parketách.
Samozrejme, bytovky postavené 4. Pre mesto a jednu pridelili Rómom.
Poznám Rómov aj vzdelaných, civilizovaných a dokonca sú aj pracovití. A bývajú aj ozaj slušne.
A k Luníku: Myslíš, že Čarnogurský bol členom poslednej vlády ?
Však nech im dá vyznamenanie Za chrabrosť ! Môže ich oceniť ešte viac !
Zatiaľ neviem žeby p. Babiš napadol výsledky volieb ?!
A že nabalákal národ na istú veľký´ú výhru je fakt!
A preto, politikom netreba veriť !!!!!
Odporúčame