S5, mazanie príspevkov oponentov nevylepší tvoj slovný a aj morálny prejav a profil ! A nezakryje nedostatky Smeru a Hlasu počas ich vládnutia.
Váš zúrivý a nenávistný útok a súčasnú koalíciu o niečom jednoznačne svedčí !
A určite to nie sú len niektoré pochybenia vlády!
Totiž, kritizovať oponentov je možné vecne a argumentačne! Nie vulgárnosťami a svojim primitivizmom !!


