Ak Vás odvolajú, asi Ste robili niečo zle.
Edko, asi nie som uvažujúci ??! A dokonca ani triezvo ??! Edko, táraš!
Najväčším prehreškom tejto vlády je, že poslali Dr. Fica a jeho Smer a následne vládu do pekla! Za toho čerta nevypísali voľby, aby teda národ rozhodol o ich schopnostiach ! Na čo čakali? Čoho sa báli? Z obavy a zo špekulácie urobili rošádu.
Okamžikom prehry Dr. Fica a Pelleho v riadnych voľbách, spustila sa na Slovensku hystéria o nedokonalosti novej vlády, o jej prehreškoch, nedokonalostiach, chybách ! Proste, o jej nedokonalosti !
Pritom, táto vláda dostala do vena danajské dary.
A ja nemienim mrhať svojim časom! Predsa všetci viete čo musela a musí táto vláda riešiť !
Osobne mi je jedno kto bude vládnuť. Ale poviem jedno, ani vláda Dr. Fica a ani vláda Pelleho prínos pre tento štát nebude žiadny!
30 -35 miliárd nie je zas až tak veľa. A pochybujem, že z týchto peňazí dokážu vybudovať funkčnú a prosperujúcu republiku ! Kiež by som sa mýlil.