Zakódovaný junáčik, ja nemám pocit! Ja mám istotu, že minister Krajniak ma divnú, až neskutočne divnú (bolševícku) kalkulačku !
Pane, ja si nesťažujem na plat. A vy sa preto so svojím názorom obráťte na ľudí, ktorí si sťažujú. Ja som písal ako to u nás fungovalo aj za KSČ! Pane, ja vás skutočne nepotrebujem, aby ste mi vy radili.
A áno, ja si sťažujem na počínanie vlády a ministra sociálnych vecí a rodiny.
Pane, pohnúť zadkom alebo rozumom by malo veľa ľudí v SR. Lenže nemusia! Vláda vytvára sociálne balíčky !
Pane, vy sa len zorientujte a rozumejte písanému !!!!!!!!!!!


