RF je krajinou vrcholne nepríjemnou a veľmi nechutnou! Tak, ich čelný predstaviteľ si vymyslí zámienku pre "špeciálnu operáciu", napadne susednú krajinu, všeobecne rešpektovanú vo svete, totálne ju ničí a pritom si dovolia drzo obviňovať svet z vyvolávania svetovej vojny.
Svet - OSN je jedna zbytočná inštitúcia ! Ona nič nerieši. Je to iba veľa rečí o ničom. USA a NATO je spolok bezbranných babrákov. RF si robí čo chce, nerešpektuje medzinárodné právo,zabíja a ničí krajinu a svet sa prihlúplo na to pozerá a zbytočne tárajú všetci dve na tri a úplne bez účinku a úspechu!
O čom to teda je ? O zbytočných rečiach ? Aby bolo čo písať?


