Nie Putin. Za tú môže Fico a Blahaha! Oni si robia starosti o Brheľa a o nás, chudobu! Už ani na WC chodiť nemusíme ! Či ?
Gougou tanečník, darmo je, Putin je packal ! Aj "Blitzkrieg" spackal! Chýbajú mu poradcovia !
Si táraj ! Smiešny!
A ináč, Putin je ozaj populárny. A kam to vlastne môže vycestovať ?


