"Slovenští lékaři v ČR vítaní". Začal sa lov na zdravotníkov vo výpovedi
Nuž, niekto to v tomto štáte dodžubal riadne! To teda áno. Všetko to zavinil Matovič a Heger ?! To práve v TV tvrdí ulízaný a nechutný Raši ! Ten človek, ktorý robil ministra zdravotníctva a nedokázal nič! Podobne ako osôbka, súdružka Kalavská! Všetci sú dokonalosť sama. Fico je to najdokonalejšie čudo ! Čo on urobil pre SR a spolu s Pellem !
Ešte ani plesne a pavučiny nevedeli odstrániť z našich nemocníc.
Koľko zaobstaral Fico a Pelle nových lekárov a sestier ? Koľko? 10, 20, možno 30 sestier?!
A ako zvyšovali oni platy lekárov? A oni vládli v čase konjunktúry !!
A lekári sa môžu hanbiť! Veľmi dobrý čas si vybrali na riešenie svojich platov ! Prečo to neriešili za Fica ?????
Všetci môžu odjéchať aj do Tramtárie ! Alebo radšej nach Rossija ?