Vážená, ja viem ako to autor myslel. Ono je to niekedy asi tak. Niekto má to šťastie, že aj v rokoch vyzerá dobre. Platí to aj pre ženy. V oboch prípadoch sú dotyční patrične na seba hrdí ! A ono im to vydrží aj dosť dlho. Ale časom dôjde aj na nich. Nebudem menovať konkrétne prípady.
No niekto má proste v živote smolu. Skoro zostarne. A z rôznych príčin. Je to silno individuálne. Ale je úplne zbytočné, komplikovať si tým život.
A napokon, každý človek má aj svoj charakter a niekto ho má aj niekedy svojský.

