Anonym, ja neviem čo si zač, pokiaľ viem, u nás sa obyvatelia USA zatiaľ neusadili ! A ak, tak hádam dvaja a možno štyria?! A tých zopár USA vojakov ? Veď spolu s nimi tu boli aj Rusi , opravovali lietadlá.
Ale Rusi sa rozliezajú po svete a dosť sa ich usadilo aj v SR!! Lákajú ich eurá !!! Rubeľ je pre nich nič.A ak si zoberie úver v Rusku, eurom ho ľahko splatí !
Ja osobne by som si na nich dal pozor!


