Oceňujem autora za snahu riešiť klímu zeme, jej zlepšenie. Podľa môjho názoru sa to snaží zjednodušiť a má snahu nájsť jednoduché riešenie. Tento problém má iba ťažké riešenia! Dokonca až veľmi ťažké.
Myslím, že keby sa tento problém dal jednoducho vyriešiť, už by bol vyriešený.
Ono je to podľa mňa tak, že tento problém sa dá vyriešiť jednoducho. Ide o to, či by to ľudstvo sveta chcelo a vedelo akceptovať?! Obyvatelia pralesov v Brazílií a obyvatelia veľkých častí - oblastí Afriky by s tým hádam ani problém nemali! Oni žijú ekologicky a ekonomicky.
Ale čo zvyšok planéty ?
A k tej nenávisti ?! Nie je v tom náhodou ziskuchtivosť ? Snaha o ovládanie trhu ? Snaha o ovládnutie veľkej časti sveta ? Riešenie biedy v niektorej biednej časti sveta? Nesprávne investovanie? Egoizmus ?


